Suport për blerje !
Ofertë!

3673/2020 – TI 20x20x20mm PN16 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 210 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

-5%

TI 20x20x20mm PN16 (50 cope)

3673/2020 - TI 20x20x20mm PN16 (50 cope) 210 L Çmimi origjinal qe: 210 L.200 LÇmimi i tanishëm është: 200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI 20x20x20mm PN16 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3673/2020 – TI 20x20x20mm PN16 (50 cope)”