Suport për blerje !
Ofertë!

3653/0202 – TI F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN16 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 190 L.Çmimi i tanishëm është: 170 L.

-11%

TI F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN16 (50 cope)

3653/0202 - TI F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN16 (50 cope) 190 L Çmimi origjinal qe: 190 L.170 LÇmimi i tanishëm është: 170 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN16 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3653/0202 – TI F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN16 (50 cope)”