Suport për blerje !
Ofertë!

4672/4032 – Ti me reduksion 32 x 32 x 32 PN10

Çmimi origjinal qe: 860 L.Çmimi i tanishëm është: 750 L.

-13%

Ti me reduksion 32 x 32 x 32 PN10

4672/4032 - Ti me reduksion 32 x 32 x 32 PN10 860 L Çmimi origjinal qe: 860 L.750 LÇmimi i tanishëm është: 750 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti me reduksion 32 x 32 x 32 PN10

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4672/4032 – Ti me reduksion 32 x 32 x 32 PN10”