Suport për blerje !
Ofertë!

3610/0303 – Brryl plastik F/F 1” x 1” (20 cope)

Çmimi origjinal qe: 200 L.Çmimi i tanishëm është: 180 L.

-10%

Brryl plastik F/F 1” x 1” (20 cope)

3610/0303 - Brryl plastik F/F 1” x 1” (20 cope) 200 L Çmimi origjinal qe: 200 L.180 LÇmimi i tanishëm është: 180 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl plastik F/F 1” x 1” (20 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3610/0303 – Brryl plastik F/F 1” x 1” (20 cope)”