Suport për blerje !
Ofertë!

3300/2020 – Brryl 20 x 20 PN6 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 160 L.Çmimi i tanishëm është: 150 L.

-6%

Brryl 20 x 20 PN6 (50 cope)

3300/2020 - Brryl 20 x 20 PN6 (50 cope) 160 L Çmimi origjinal qe: 160 L.150 LÇmimi i tanishëm është: 150 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl 20 x 20 PN6 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3300/2020 – Brryl 20 x 20 PN6 (50 cope)”