Suport për blerje !
Ofertë!

3300/2525 – Brryl 25 x 25 PN6 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 230 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

-13%

Brryl 25 x 25 PN6 (50 cope)

3300/2525 - Brryl 25 x 25 PN6 (50 cope) 230 L Çmimi origjinal qe: 230 L.200 LÇmimi i tanishëm është: 200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl 25 x 25 PN6 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3300/2525 – Brryl 25 x 25 PN6 (50 cope)”