Suport për blerje !
Ofertë!

14990 – Lavazh MOD 591, 2.8 kW, 180 Bar

Çmimi origjinal qe: 78,470 L.Çmimi i tanishëm është: 59,900 L.

-24%

Lavazh MOD 591, 2.8 kW, 180 Bar

14990 - Lavazh MOD 591, 2.8 kW, 180 Bar 78,470 L Çmimi origjinal qe: 78,470 L.59,900 LÇmimi i tanishëm është: 59,900 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Lavazh MOD 591, 2.8 kW, 180 Bar

Kodi  14990
Presioni maksimal (bar) 180
Presioni maksimal (psi) 2600
Rrjedha maksimale (lph) 600
Rrjedha maksimale (gph) 159
Fuqia (Kw) 2
RPM 2800
Fuqia (Hz) 50
Fuqia (V) 223-230
Madhësia e njësisë (mm) LxWxH 449x388x895
Madhësia e paketimit 420x395x770
Pesha neto (Kg) 25