Suport për blerje !
Ofertë!

108532 – Punto Freze per trapan magnetik 32.0 mm / 88mm

Çmimi origjinal qe: 17,140 L.Çmimi i tanishëm është: 11,500 L.

-33%
108532 - Punto Freze per trapan magnetik 32.0 mm / 88mm 17,140 L Çmimi origjinal qe: 17,140 L.11,500 LÇmimi i tanishëm është: 11,500 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze per trapan magnetik 32.0 mm / 88mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “108532 – Punto Freze per trapan magnetik 32.0 mm / 88mm”