Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4084 – Adaptor SDS max 22×450 mm

Çmimi origjinal qe: 1,790 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-6%
BHT4084 - Adaptor SDS max 22x450 mm 1,790 L Çmimi origjinal qe: 1,790 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Adaptor SDS max 22×450 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4084 – Adaptor SDS max 22×450 mm”