Suport për blerje !
Ofertë!

Punto Freze 38 x 30 mm per trapan magnetik 754429

Çmimi origjinal qe: 11,930 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-25%

Punto Freze 38 x 30 mm per trapan magnetik 754429

Punto Freze 38 x 30 mm per trapan magnetik 754429 11,930 L Çmimi origjinal qe: 11,930 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze 38 x 30 mm

per trapan magnetik 754429

Veçoritë për punton freze 38X30 MM
diametri 38 mm
gjatësia e prerjes 30 mm