Zmeriluese tank
Vlerësuar me 0 nga 5

Zmeriluese tank

13,900 L

Marka:INGCO

Zmeriluese tank 1200 W, 610×100 mm


Kodi: PBS12001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zmeriluese tank”