Suport për blerje !
Ofertë!

YT-84930 – Palle 36cm 3/8″ 1.3mm 50dh (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 950 L.

-14%

Palle 36cm 3/8″ 1.3mm 50dh (Stihl)

YT-84930 - Palle 36cm 3/8" 1.3mm 50dh (Stihl) 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.950 LÇmimi i tanishëm është: 950 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 36cm 3/8″ 1.3mm 50dh (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-84930 – Palle 36cm 3/8″ 1.3mm 50dh (Stihl)”