Suport për blerje !
Ofertë!

577614376 – Palle 38cm 0,325” 1.3mm K095/32dh

Çmimi origjinal qe: 2,900 L.Çmimi i tanishëm është: 2,450 L.

-16%

Palle 38cm 0,325” 1.3mm K095/32dh

577614376 - Palle 38cm 0,325'' 1.3mm K095/32dh 2,900 L Çmimi origjinal qe: 2,900 L.2,450 LÇmimi i tanishëm është: 2,450 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 38cm 0,325” 1.3mm K095/32dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577614376 – Palle 38cm 0,325” 1.3mm K095/32dh”