Suport për blerje !
Ofertë!

YT-849299 – Palle 30cm 3/8″ 1.3mm 44dh (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 840 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-6%

Palle 30cm 3/8″ 1.3mm 44dh (Stihl)

YT-849299 - Palle 30cm 3/8" 1.3mm 44dh (Stihl) 840 L Çmimi origjinal qe: 840 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 30cm 3/8″ 1.3mm 44dh (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-849299 – Palle 30cm 3/8″ 1.3mm 44dh (Stihl)”