Suport për blerje !
Ofertë!

577614323 – Palle 35cm 3/8” 1.3mm A318 /25dh (Stihl)

Çmimi origjinal qe: 1,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,250 L.

-17%

Palle 35cm 3/8” 1.3mm A318 /25dh (Stihl)

577614323 - Palle 35cm 3/8'' 1.3mm A318 /25dh (Stihl) 1,500 L Çmimi origjinal qe: 1,500 L.1,250 LÇmimi i tanishëm është: 1,250 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 35cm 3/8” 1.3mm A318 /25dh (Stihl)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577614323 – Palle 35cm 3/8” 1.3mm A318 /25dh (Stihl)”