Suport për blerje !
Ofertë!

YT-24245 – Karrikull ajri automatike me tub 9.5mm x 15m

Çmimi origjinal qe: 12,280 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-19%

Karrikull ajri automatike me tub 9.5mm x 15m

YT-24245 - Karrikull ajri automatike me tub 9.5mm x 15m 12,280 L Çmimi origjinal qe: 12,280 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karrikull ajri automatike me tub 9.5mm x 15m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-24245 – Karrikull ajri automatike me tub 9.5mm x 15m”