Suport për blerje !
Ofertë!

WTS1A94 – Raft mbajtes me 5 sergjena MDF 1800x900x400mm, (175kg kapaciteti per cdo sergjen)

Çmimi origjinal qe: 4,300 L.Çmimi i tanishëm është: 3,900 L.

-9%

Raft mbajtes me 5 sergjena MDF 1800x900x400mm, (175kg kapaciteti per cdo sergjen)

WTS1A94 - Raft mbajtes me 5 sergjena MDF 1800x900x400mm, (175kg kapaciteti per cdo sergjen) 4,300 L Çmimi origjinal qe: 4,300 L.3,900 LÇmimi i tanishëm është: 3,900 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Raft mbajtes me 5 sergjena MDF 1800x900x400mm, (175kg kapaciteti per cdo sergjen)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WTS1A94 – Raft mbajtes me 5 sergjena MDF 1800x900x400mm, (175kg kapaciteti per cdo sergjen)”