Suport për blerje !
Ofertë!

5811700 – Prize industriale trefazore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V

Çmimi origjinal qe: 1,000 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-11%

Prize industriale trefazore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V

5811700 - Prize industriale trefazore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V 1,000 L Çmimi origjinal qe: 1,000 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:AY-KA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prize industriale trefazore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “5811700 – Prize industriale trefazore IP44 / 32A 3p+N+E TS40 5X32A 50/60Hz 6h/380/415V”