Suport për blerje !
Ofertë!

W18DB-WCZ – Vidiator me bateri 18V, 0-3000 rpm 1/4’’vetem trup)

Çmimi origjinal qe: 51,340 L.Çmimi i tanishëm është: 35,900 L.

-30%
W18DB-WCZ - Vidiator me bateri 18V, 0-3000 rpm 1/4’’vetem trup) 51,340 L Çmimi origjinal qe: 51,340 L.35,900 LÇmimi i tanishëm është: 35,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator me bateri 18V, 0-3000 rpm 1/4’’vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “W18DB-WCZ – Vidiator me bateri 18V, 0-3000 rpm 1/4’’vetem trup)”