Suport për blerje !
Ofertë!

VPMS37082 – Pompe Volumetrike me koke inoxi 370 Wat, hedhja 35 m, prurja 35 l/min

Çmimi origjinal qe: 12,750 L.Çmimi i tanishëm është: 8,500 L.

-33%

Pompe Volumetrike me koke inoxi 370 Wat,

hedhja 35 m,

prurja 35 l/min

VPMS37082 - Pompe Volumetrike me koke inoxi 370 Wat, hedhja 35 m, prurja 35 l/min 12,750 L Çmimi origjinal qe: 12,750 L.8,500 LÇmimi i tanishëm është: 8,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pompe Volumetrike me koke

inoxi 370 Wat,

hedhja 35 m,

prurja 35 l/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VPMS37082 – Pompe Volumetrike me koke inoxi 370 Wat, hedhja 35 m, prurja 35 l/min”