Vidiator me goditje 36V / 210Nm (vetem trup)

Vidiator me goditje 36V / 210Nm (vetem trup)

34,900 L

Brand:HIKOKI

Vidiator me goditje 36V / 210Nm (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator me goditje 36V / 210Nm (vetem trup)