Suport për blerje !
Ofertë!

Karikues Baterie 18 V me shine

Çmimi origjinal qe: 9,900 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-24%

Karikues Baterie 18 V me shine

Karikues Baterie 18 V me shine 9,900 L Çmimi origjinal qe: 9,900 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karikues Baterie 18 V me shine