Vibratore betoni

Vibratore betoni

59,900 L

Marka:INGCO

Vibratore betoni me benzine me motor:Honda GX160Fuqia :4.0Kw(5.5HP)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vibratore betoni”