Suport për blerje !
Ofertë!

V4007011 – RAL 7011 Spraj boje akrilik Gri Hekuri 400 ml ( 6 cope )

Çmimi origjinal qe: 590 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-24%
V4007011 - RAL 7011 Spraj boje akrilik Gri Hekuri 400 ml ( 6 cope ) 590 L Çmimi origjinal qe: 590 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

RAL 7011 Spraj boje akrilik Gri Hekuri 400 ml ( 6 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “V4007011 – RAL 7011 Spraj boje akrilik Gri Hekuri 400 ml ( 6 cope )”