Suport për blerje !
Ofertë!

TY50001 – Prese Hidraulike, Kapacitet 50 Ton

Çmimi origjinal qe: 179,260 L.Çmimi i tanishëm është: 129,900 L.

-28%
TY50001 - Prese Hidraulike, Kapacitet 50 Ton 179,260 L Çmimi origjinal qe: 179,260 L.129,900 LÇmimi i tanishëm është: 129,900 L.
Brand:BIG RED

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prese Hidraulike, Kapacitet 50 Ton

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TY50001 – Prese Hidraulike, Kapacitet 50 Ton”