Tub uji Classic 1/2″ 20m
4,500 L 2,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Tub uji Classic 1/2″ 20m

2,500 L

-44%
Marka:GARDENA

Tub uji Classic 1/2″ 20m

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

18003-20
Tub uji Classic
1/2” 20 m