Tub ajri “TORNADO” 50m, 8x14mm, presioni 60 BAR

Tub ajri “TORNADO” 50m, 8x14mm, presioni 60 BAR

4,390 L

Marka:BORMANN

Tub ajri “TORNADO” 50m, 8x14mm, presioni 60 BAR

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub ajri “TORNADO” 50m, 8x14mm, presioni 60 BAR