Suport për blerje !
Ofertë!

PA1208X08 – Tub rilsan polietileni 6 mm x 8 mm, 100 m, PA12

Çmimi origjinal qe: 24,190 L.Çmimi i tanishëm është: 18,900 L.

-22%

Tub rilsan polietileni 6 mm x 8 mm, 100 m, PA12

PA1208X08 - Tub rilsan polietileni 6 mm x 8 mm, 100 m, PA12 24,190 L Çmimi origjinal qe: 24,190 L.18,900 LÇmimi i tanishëm është: 18,900 L.
Brand:MEBRA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PA1208X08 – Tub rilsan polietileni 6 mm x 8 mm, 100 m, PA12”