Suport për blerje !

AH1151 – Tub Spiral 5 x 8 – 15 m me bashkues te shpejte universal

1,990 L

Tub Spiral 5 x 8 – 15 m me bashkues te shpejte universal

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
AH1151 - Tub Spiral 5 x 8 - 15 m me bashkues te shpejte universal 1,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AH1151 – Tub Spiral 5 x 8 – 15 m me bashkues te shpejte universal”