Tub Spiral

Tub Spiral

1,900 L

Tub Spiral 5 x 8 – 15 m me bashkues te shpejte universal


Kodi: AH1151

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tub Spiral”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *