Suport për blerje !
Ofertë!

TRK-300-48W – Fasheta Plastike te bardha 300 x4.5 ( 100 cope)

Çmimi origjinal qe: 570 L.Çmimi i tanishëm është: 490 L.

-14%
TRK-300-48W - Fasheta Plastike te bardha 300 x4.5 ( 100 cope) 570 L Çmimi origjinal qe: 570 L.490 LÇmimi i tanishëm është: 490 L.
Brand:TORK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fasheta Plastike te bardha 300 x4.5 ( 100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TRK-300-48W – Fasheta Plastike te bardha 300 x4.5 ( 100 cope)”