Suport për blerje !
Ofertë!

TRK-150-25B – Fasheta plastike te zeza 150x 2.5 ( 100 cope)

Çmimi origjinal qe: 180 L.Çmimi i tanishëm është: 150 L.

-17%
TRK-150-25B - Fasheta plastike te zeza 150x 2.5 ( 100 cope) 180 L Çmimi origjinal qe: 180 L.150 LÇmimi i tanishëm është: 150 L.
Brand:TORK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fasheta plastike te zeza 150x 2.5 ( 100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TRK-150-25B – Fasheta plastike te zeza 150x 2.5 ( 100 cope)”