Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm

Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm

5,900 L

Marka:INGCO

Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trapan me Goditje 1100 W, trup alumini me mandrino me celes 13 mm”