Suport për blerje !

ID68082 – Trapan me Goditje 680 W, mandrino

4,900 L

Trapan me Goditje 680 W, mandrino veteshtrenguese 13mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
ID68082 - Trapan me Goditje 680 W, mandrino 4,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

ID68082 – Trapan me Goditje 680 W, mandrino veteshtrenguese 13mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ID68082 – Trapan me Goditje 680 W, mandrino”