DP133505 – Trapan Bango 350 W, 13 mm

DP133505 – Trapan Bango 350 W, 13 mm

17,900 L

Brand:INGCO

Trapan Bango 350 W, 13 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DP133505 – Trapan Bango 350 W, 13 mm”