Suport për blerje !
Ofertë!

SN2050 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 2x50m

Çmimi origjinal qe: 13,000 L.Çmimi i tanishëm është: 11,500 L.

-12%

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 2x50m

SN2050 - Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 2x50m 13,000 L Çmimi origjinal qe: 13,000 L.11,500 LÇmimi i tanishëm është: 11,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 2x50m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SN2050 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 2x50m”