Suport për blerje !
Ofertë!

SN3050 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 3x50m

Çmimi origjinal qe: 19,500 L.Çmimi i tanishëm është: 18,500 L.

-5%

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 3x50m

SN3050 - Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 3x50m 19,500 L Çmimi origjinal qe: 19,500 L.18,500 LÇmimi i tanishëm është: 18,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 3x50m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SN3050 – Pani rrjete hije, 125Gsm 90%, 3x50m”