Suport për blerje !

MC14008 – Sharre Mermeri 1400 W per disk Diamanti 110×20 mm

6,900 L

Sharre Mermeri 1400 W per disk Diamanti 110×20 mm

MC14008 - Sharre Mermeri 1400 W per disk Diamanti 110x20 mm 6,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

MC14008 – Sharre Mermeri 1400 W per disk Diamanti 110×20 mm

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MC14008 – Sharre Mermeri 1400 W per disk Diamanti 110×20 mm”