Sharre rrethore

Sharre rrethore

5,900 L

Sharre rrethore 1400 W, 185 mm SUPER SELECT


Kodi: CS18538

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharre rrethore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *