Suport për blerje !

JS80068 – Sharre me Lama Vertikale 800 Watt (perfshire 5 lama)

10,900 L

Sharre me Lama Vertikale 800 Watt (perfshire 5 lama)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
JS80068 - Sharre me Lama Vertikale 800 Watt (perfshire 5 lama) 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JS80068 – Sharre me Lama Vertikale 800 Watt (perfshire 5 lama)”