Sharre me maje vertikale 705W, 90 mm ne valixhe plastike

Sharre me maje vertikale 705W, 90 mm ne valixhe plastike

15,500 L

Marka:HIKOKI

Sharre me maje vertikale 705W, 90 mm ne valixhe plastike

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sharre me maje vertikale 705W, 90 mm ne valixhe plastike