Suport për blerje !

HHKSET0181 – Set me 18 celesa hexagon dhe torx: (9 cp Hex 1.5-10mm / 9 cp Torx T10-T50)

1,500 L

Set me 18 celesa hexagon dhe torx: (9 cp Hex 1.5-10mm / 9 cp Torx T10-T50)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HHKSET0181 - Set me 18 celesa hexagon dhe torx: (9 cp Hex 1.5-10mm / 9 cp Torx T10-T50) 1,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHKSET0181 – Set me 18 celesa hexagon dhe torx: (9 cp Hex 1.5-10mm / 9 cp Torx T10-T50)”