Set me 18 celesa hexagon dhe torx:

Set me 18 celesa hexagon dhe torx:

1,500 L

Set me 18 celesa hexagon dhe torx: (9 cp Hex 1.5-10mm / 9 cp Torx T10-T50)


Kodi: HHKSET0181

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 18 celesa hexagon dhe torx:”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *