Komplet torx
Vlerësuar me 0 nga 5

Komplet torx

790 L

Marka:INGCO

Komplet torx i gjate 9 cope / T10-T50


Kodi: HHK13091

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Komplet torx”