Suport për blerje !
Ofertë!

HKTHP21001 – Set me 100 vegla dore (doreze kriketi 1/2” 45 T)

Çmimi origjinal qe: 18,580 L.Çmimi i tanishëm është: 12,900 L.

-31%

Set me 100 vegla dore (doreze kriketi 1/2” 45 T)

HKTHP21001 - Set me 100 vegla dore (doreze kriketi 1/2'' 45 T) 18,580 L Çmimi origjinal qe: 18,580 L.12,900 LÇmimi i tanishëm është: 12,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HKTHP21001 – Set me 100 vegla dore (doreze kriketi 1/2” 45 T)”