Suport për blerje !

CONDOR KOMPLET KRIKETI 192 COPE – 1150

25,900 L

1150
Kompet kriketi
Permban 192 cope,
1/4 3/8 1/2 ’ , hex 4-32 mm,
me 6 faqe

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CONDOR KOMPLET KRIKETI 192 COPE – 1150 25,900 L
Brand:CONDOR

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

1150
Kompet kriketi
Permban 192 cope,
1/4 3/8 1/2 ’ , hex 4-32 mm,
me 6 faqe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CONDOR KOMPLET KRIKETI 192 COPE – 1150”