Suport për blerje !

HRHT052301 – Rrul Boje (akrilik) 230 mm 9, lartesia fijes 7 mm

490 L

Rrul Boje (akrilik) 230 mm 9, lartesia fijes 7 mm

HRHT052301 - Rrul Boje (akrilik) 230 mm 9, lartesia fijes 7 mm 490 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HRHT052301 – Rrul Boje (akrilik) 230 mm 9, lartesia fijes 7 mm”