Rrul Boje

Rrul Boje

650 L

Rrul Boje Acrylic me doreze me 2 komponente 255 mm/ 10 (per mure te jashtme)


Kodi: HRHT092551

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrul Boje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *