RAKORDERI E shpejte – INGCO
250 L 120 L Shtoje në shportë
Ofertë!

RAKORDERI E shpejte – INGCO

120 L

-52%
Marka:INGCO

RAKORDERI E SHPEJTE 3/4

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

RAKORDERI E SHPEJTE 3/4

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RAKORDERI E shpejte – INGCO”