Rakorderi e shpejte 1/2″

Rakorderi e shpejte 1/2″

650 L

Marka:GARDENA

Rakorderi e shpejte 1/2″

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

18215-50

GARDENA – 0