Suport për blerje !

DBT1101303 – Punto Cobalti HSS 13.0 mm (paketimi 5 cope)

260 L

Punto Cobalti HSS 13.0 mm (paketimi 5 cope)

DBT1101303 - Punto Cobalti HSS 13.0 mm (paketimi 5 cope) 260 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBT1101303 – Punto Cobalti HSS 13.0 mm (paketimi 5 cope)”