Suport për blerje !
Ofertë!

259090E – Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 9,0 mm (1 cope)

Çmimi origjinal qe: 2,250 L.Çmimi i tanishëm është: 1,990 L.

-12%
259090E - Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 9,0 mm (1 cope) 2,250 L Çmimi origjinal qe: 2,250 L.1,990 LÇmimi i tanishëm është: 1,990 L.
Brand:RUKO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 9,0 mm (1 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “259090E – Punto Metali me maje konike HSS-CO Twist / DIN338 9,0 mm (1 cope)”